دولط

و باز یک غرور آفرینی دیگر از “دولط رایحه خوش”
بعد از خیر کردن چشمان هزاران نفر در دانشگاه کلمبیا و من جمله مردم فهیم ایران اینک بعد از معرفی دکــــــــــــــــــــتر کردان فارغ‌التحصیل از دانشگاه آکسفورد انگلیس، نوبت به معرفی دکـــــــــــــتر  زاهدی می باشد. این مرد فرزانه و البته مخترع هاله نور با مدارکی مستند که احتمالا طی بخش هایی جداگانه ایی از صدا و سیما به صورت نمودارهایی رنگی مخصوصا قهوه ایی تحویل من، تو، ما خواهد شد.
مدارکی چون “انتخاب و معرفي در ليست برترين رياضي دانان جهان توسط انجمن رياضي آمريكا در سال‌‏هاي 1998 تا 2002” و “انتخاب به عنوان مرد علمي سال 1997 تا 1998 توسط مركز بين المللي كمبريج”!
البته با توجه به جنایت های “آمریکای جنایتکار” و خونخواری “انگلیس خونخوار” مدارک این دکتر نورانی باطل شد و به کسانی دیگر چون “دکتر فلانی” اعطا شد.
البته به این لیست باید ژاپن چشم و دل بسته را نیز اضافه کرد زیرا که عضویت این شخص شخیص را در انجمن ریاضی این کشور نیم وجبی نادیده گرفته است و البته باز باید به این لیست نادیده گرفتن عضویت، آمریکا را باید اضافه کرد!
البته سخنرانی ایشان در باب مسائلی چون “بافندگی و ریسندگی سخنان” در رزومه ی ایشان ذکر شده است که در کشورهایی چون آلمان – اتريش – ارمنستان – اسلواك – اكراين – ايتاليا – چك – چين – ژاپن – سوريه – كانادا – كره جنوبي – مجارستان – يونان – تركيه – پاكستان – روسيه – هند صورت گرفته است.
در آخر آرزومندم طبق گفته ی ایشان مبنی بر “انجام بيش از 26 طرح تحقيقاتي از جمله دو طرح ملي كه دريكي از اين طرح‌‏ها نظريه جديدي ارائه شده كه هم اكنون دانشمنداني در كشورهاي ژاپن، كره و چين روي آن نظريه كار مي‌‏كنند” نظریه ی ایشان هرچه زودتر از کشورهای قاصب پس گرفته شود و به دست فلانی داده شود تا شاید که برای پیشبرد و اعتلای این وطن عزیزتر از جان خرج شود.

پ.ن: راستی که همیشه از دیدگاه های عبدالکریم سروش لذت می بردم.
سروش: گاهی چراغ دین دود می زند
افشای یک دروغ پردازی دولتی عکس هائی که رسواگر شدند