لطفا رای بدهید

لطفا رای بدهید.
لطفا به هر کسی جز این نژاد رای بدهید.
لطفا ایران عزیز را از شر امسال افرادی مانند این موجود پاک کنید.
لطفا به کشورتان فکر کنید.
لطفا فقر و فساد را پاک کنید.
لطفا زشتی و چرکی را با رای دادن از بین ببرید.
لطفا دروغ ممنوع را فریاد برنید.
لطفا ایران را فریاد بزنید.
لطفا رای بدهید.

این هم کاری دوست داشتنی و قابل تقدیر از دوستان.
لطفاً /lotf-an/ [ع.] (ق.)
از روی لطف، از روی مهربانی.

کردان, دروغ, اهمدی نجاد:
هرچند دانشگاه آکسفورد اتهام! دادن مدرک دکترا به کردان را تکذیب کرد، واژه “کردان” به دیکشنری آکسفورد راه پیدا کرد –
Kordanize /’kərdənaiz/ (v.) [past tense: Kordanized / past participle: Kordanized ] (۱): To get Ph.D without having B.Sc. (۲): To become an important person (e.g. minister) by presenting fake certificate or documents. – Kordanification( n.) (۱): The process of receiving fake degree, especially from a prestigious university (e.g. Oxford) (۲): The relationship between happiness and telling a big lie. (۳): A method in order to gain Self confidence. – Kordanism(n. ) (۱): The philosophy and strategy of telling lie to a large group of people (e.g. a nation) (۲): A psychological method for de

شکست های انتخاباتی

احمدی نژاد پیش از شرکت در نهمین دور انتخابات ریاست جمهوری، در سال ۱۳۷۷ در انتخابات نخستین دوره انتخابات شورای شهر تهران شرکت کرد اما رای نیاورد.او در سال ۱۳۷۸ نیز در ششمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی زیر عنوان «فهرست 30‌نفره ائتلاف خط امام و رهبری» در کنارهاشمی رفسنجانی،علی لاریجانی و حداد عادل در انتخابات شرکت کرد ولی شکست خورد.

احمدی نژاد در سال 1372 و در دولت دوم اکبر هاشمی رفسنجانی به سمت استانداری استان تازه تأسیس اردبیل بر گزیده شد و تا پایان کار دولت دوم رفسنجانی (سال 1376)این سمت را بر عهده داشت. در آرای انتخابات ریاست جمهوری در استان اردبیل او از میان هفت کاندیدای انتخاباتی رتبه ششم را در این استان به دست آورد، منتقدین او، این رای را نشانه نارضایتی مردم اردبیل از استانداری او دانستند.

شعارها و برنامه‌ها برای انتخابات
از اهم برنامه‌ها و شعارهای انتخاباتی وی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
آوردن پول نفت به سر سفره های ملت
دولت کارآمد و عدالت‌گستر
عدم وجود حرکت سختگیرانه در مورد حجاب بانوان ایرانی
سلامت مدیران
مبارزه با فساد اداری
پیشگیری از بروز شکاف بین دولت و مردم
تشکیل «دولت اسلامی»
تثبیت و تقویت آرمان‌خواهی و برایت از ایده‌آلیسم
گفتمان خدمت به جای قدرت
علمی کردن مدیریت
کاهش نرخ تورم از طریق کاهش هزینه‌های دولت و کاهش نرخ سود بانکی
بسط توسعه سیاسی از طریق بالا بردن قدرت نقد و مشارکت مردم
اولویت دادن به تولید داخلی
حضور دولت در هر استان برای حل مشکلات بخشی
کاهش تصدی‌گری دولت
بالندگی فرهنگ از طریق تقویت هویت ملی و تاریخی و اسلامی ایران
ایجاد فضای آرمانی و آرمانخواهی در کشور برای مقابله با معضلات فرهنگی
محوری‌ترین شعار انتخاباتی وی گرایش به ساده زیستی و سادگی بود. خودداری از زندگی در ساختمان‌های بزرگ دولتی، پرهیز از تشریفات، خودداری از سوار شدن برهواپیماهای تشریفاتی، نقل و انتقال با وسایل نقلیه عمومی (هواپیما و یا اتوبوس) همراه با مردم، گفتگوی بدون واسطه با مردم و کاستن از سفرهای غیرضروری خارجی و خودداری از همراه بردن خانواده و افراد غیرلازم در سفرهای خارجی، بخش‌هایی از وعده هائی بود که آقای احمدی نژاد قبل و بعد از انتخاب به ریاست جمهوری در این زمینه به مردم ایران داد.
اختیار فروش نفت به سپاه پاسداران
فروش نفت توسط بنیاد مستضعفان
برخورد با دانشجویان در دولت محمود احمدی‌نژاد
مطرح کردن «انقلاب فرهنگی دوم» توسط هواداران دولت، انتصابی شدن روسای دانشگاهها از طرف وزارت علوم، ستاره دار کردن دانشجویان و ممانعت از تحصیل عده‌ای دانشجویان منتقد، بازداشت و شکنجه دانشجویان توسط وزارت اطلاعات، انتصاب افراد روحانی بریاست دانشگاه تهران و دانشگاه علامه طباطبایی، بازنشسته کردن برخی از اساتید منتقد نظام و اخراج برخی دیگر(۱۰۰نفر در دو سال اول دولت)، تعطیلی انجمن‌های اسلامی منتقد دولت و توقیف نشریات دانشجویی(بیش از۱۳۰ نشریه در دوسال اول)، تنش و اعتراضات گسترده دانشجویی در دانشگاههای مختلف ، انتقادات شدید احمدی نژاد از دانشگاه آزاد اسلامی، مرگ مشکوک اکبر محمدی در زندان اوین و دفن شبانه جسد وی، احضار مجدد احمد باطبی و خروج وی از ایران، دستگیری دانشجویان چپ گرا، کاهش بودجه دانشگاهها در دو سال اول، اعمال سهمیه‌بندی جنسیتی در دانشگاه‌ها، تحصن دانشگاه زنجان و اخراج دانشجویان بهایی از تحولات مهم دوره وی در دانشگاهها بود.
محمود احمدی نژاد در روز ۲۱ آذر ۱۳۸۵ برای سخنرانی در دانشگاه امیر کبیر حضور یافت که با استقبال عده از دانشجویان و اعتراض شدید تعدادی دیگر از دانشجویان مواجه شد. معترضین در این تجمع شعارهایی علیه اقدامات محمود احمدی نژاد و وزیر آموزش عالی داده و شعار مرگ بر دیکتاتور سر دادند و عکس احمدی نژاد نیز به آتش کشیده شد. خبرگزاری‌ها گزارش کرده‌اند که درگیری لفظی و در برخی موارد فیزیکی مخالفان و موافقان آقای احمدی نژاد در طول مراسم تکرار می‌شد. مخالفان به اقدامات احمدی نژاد در دانشگاهها اعتراض داشتند. خبرگزاری فارس گزارش داد که رئیس جمهور ایران در واکنش به آتش زدن عکس وی در هنگام سخنرانی، خطاب به دانشجویان گفت: «اگر هزار بار هم بسوزیم، عقب نشینی نمی‌کنیم.»[۶۸] مدتی بعد، احمدی‌نژاد در مطلبی تحت عنوان «آزادی» که در وبلاگ خود منتشر کرد، با اشاره به مراسم دانشگاه امیرکبیر از این ماجرا به عنوان جلوه‌ای از آزادی در ایران یاد کرد و گفت که از اهانت تعدادی از دانشجویان ناراحت نشده‌است.

با اینجال اندکی بعد در حالیکه نشریات وابسته به انجمن اسلامی دانشگاه توقیف شده بود، نشریاتی جعلی در سطح دانشگاه منتشر شد که حاوی انتقاد از خامنه‌ای بود. بالفاصله پس از انتشار نشریات چند نفر از دانشجویان دستگیر شدند و به چند سال زندان محکوم شدند.
برخورد با دانشجویان در جریان قائله نشریات دانشجویی جعلی، انتقام گیری دولت احمدی نژاد از دانشجویان برای انتقاد و اعتراض در جریان سخنرانی وی در این دانشگاه تلقی شد. احمدی نژاد بار دیگر هم در دانشگاه علم و صنعت در میان تدابیر امنیتی و در شرایطی که سالن توسط بسیجیان اعزام شده از سایر دانشگاهها پر شده بود سخنرانی کرد.

Advertisements